Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Duranów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

50 000 zł1 004 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia: 1004m2 Wymiary: 27x38 Dostęp do drogi publicznej Kształtna,w pięknej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 033 m² 40,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wymiary: 23x45. Zlokalizowana w pięknej okolicy. 15min od Jura Park Bałtów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Wólka Bałtowska

Wólka Bałtowska(Duranów + 11 km)

539 000 zł10 304 m² 52,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem. Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Wólka Bałtowska

Wólka Bałtowska(Duranów + 11 km)

90 000 zł1 700 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno-Budowlana 17 arów z mpzp Wielkie Możliwości Adaptacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 17 arów (1700 m ), położona w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Kolonia Robotnicza,Ostrowiec Świętokrzyski(Duranów + 18 km)

179 300 zł1 630 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działki znajdują się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Podszkodzie

Podszkodzie(Duranów + 23 km)

269 000 zł5 100 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż dużej działki 5100 m2 z Warunkami Zabudowy tuż przy granicach miasta Ostrowca. Działka rolna II klasa ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Duranów + 18 km)

365 000 zł3 700 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż działki budowlane Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rudzka, woj. świętokrzyskie działka nr ewid. 42/5, identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miłkowska Karczma

Miłkowska Karczma(Duranów + 20 km)

471 000 zł5 893 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Master house nieruchomości prezentuje na sprzedaż! działka idealna pod dom lub inwestycję możliwość podziału na 3 mniejsze działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5893.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł1 008 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o numerach 79/20 oraz 79/21, położone w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kolejowa

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski(Duranów + 18 km)

549 000 zł2 879 m² 190,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę przemysłowo usługową z budynkiem na ul. Kolejowej w Ostrowcu Św. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej.